Bilety CARLOS LIBEDINSKY: NARCOTANGO #FUEYE Tour 2018 - Poznań, 28 sierpnia 19:00

Bilety na CARLOS LIBEDINSKY: NARCOTANGO #FUEYE Tour 2018

Adres wydarzenia :

Blue Note Jazz Club
Kościuszki 76/78
Poznań

Wtorek 28 sierpnia 19:00
Sprzedaż online kończy się : 28-08-2018 18:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Koncert Carlosa Libedinsky’ego – argentyńskiego mistrza tanga alternatywnego, połączony z pokazami tancerzy z poznańskiego Teatru Tanga oraz milongą!

Po odnoszącym na całym świecie sukcesie międzynarodowym projekcie muzycznym Narcotango, Carlos Libedinsky przedstawia swój nowy koncept #Fueye, w którym bandoneon zanurza się w południowoamerykańskie rytmy, tworzy głęboki pejzaż elektronicznych bitów, wokalu i innych instrumentów, przynosząc niepowtarzalny dźwięk i smak.
#Fueye to magiczna podróż zarówno dla słuchających jak i tańczących, by odkryć tango na nowo.
Koncert podzielony będzie na dwie części, w których usłyszymy najsłynniejszą muzykę projektu Narcotango oraz nowości Fueye. W pierwszej odsłonie zobaczymy pokazy profesjonalnych tancerzy z poznańskiego Teatru Tanga, druga część będzie otwarta na taniec dla wszystkich, którzy przed sceną dadzą się ponieść dźwiękom bandoneonu mistrza. Po koncercie zapraszamy na milongę - taneczną kontynuację wieczoru.

Carlos Libedinsky to argentyński muzyk, kompozytor, producent i bandoneonista z Buenos Aires. Jeden z pierwszych wprowadził muzykę elektroniczną do utworów tanga około 2002 - czym zapoczątkował obecny (2008) ruch tanga alternatywnego. Znany jest z projektu Narcotango. Od 1986 jest dyrektorem szkoły muzycznej Tademus w Buenos Aires. Był nominowany do Latin Grammy Awards w 2009 i 2010 roku i wyróżniony jako Outstandig Cultural Personality w 2013 roku przez legislaturę Buenos Aires w Argentynie.

bilety: 65 zł – pierwsza pula, 85 zł – druga pula
10 zł – sama milonga (bez koncertu)

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Parter
Antresola

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy:

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN