Bilety Inauguracja 22. Sezonu Jazzowego: Komeda – Andrzej Jagodziński Trio i Agnieszka Wilczyńska - Poznań, 07 września 20:00

Bilety na Inauguracja 22. Sezonu Jazzowego: Komeda – Andrzej Jagodziński Trio i Agnieszka Wilczyńska

Adres wydarzenia :

Blue Note Jazz Club
Kościuszki 76/78
Poznań

Sobota 07 września 20:00
Sprzedaż online kończy się : 07-09-2019 19:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Na nowo zinterpretowane utwory Krzysztofa Komedy w wykonaniu Andrzeja Jagodzińskiego – znakomitego pianisty oraz aranżera, zdobywcy dwóch Fryderyków, mającego na swoim koncie sukcesy na polskiej i międzynarodowej scenie muzycznej.

Do współpracy zaprosił znakomitą wokalistkę jazzową Agnieszkę Wilczyńską, niezwykle cenioną zarówno przez miłośników jazzu, jak i krytyków muzycznych. Jej niezwykły talent został dostrzeżony w 2016 roku, gdy artystka otrzymała nagrodę Fryderyka za płytę „Tutaj mieszkam”, na której znalazły się piosenki specjalnie dla niej napisane przez Wojciecha Młynarskiego.

Andrzej Jagodziński – artysta wszechstronny, waltornista z wykształcenia, pianista jazzowy, akordeonista, kompozytor, aranżer i pedagog, założyciel znanej na całym świecie formacji Andrzej Jagodziński Trio. Karierę jazzową rozpoczął zdobyciem głównych nagród –indywidualnej i zespołowej na festiwalu Złota Tarka w 1979 roku. Laureat dwóch Fryderyków – najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku muzycznym: w 1994 za płytę „Chopin” w kategorii „Jazzowa płyta roku” oraz w 2004 roku w kategorii „Jazzowy muzyk roku”.

Na przestrzeni lat gra i grał w różnych formacjach, ale zawsze z elitą polskiego jazzu: Old Timers, Swing Session, Quintessence, String Connection, kwartet Janusza Muniaka, kwartet Tomasza Szukalskiego, Polish All Stars Jarosława Śmietany oraz w zespołach Jana „Ptaszyna” Wróblewskiego. Koncertował na całym świecie, biorąc udział między innymi w Jazz Yatra, Ost-West Nurnberg, Jazz in Europe-Paris, Skane Festivalen, Edinburgh Art Festival oraz Ankara Music Festival.

Międzynarodową sławę zespołowi Andrzeja Jagodzińskiego przyniosły aranżacje utworów Fryderyka Chopina – był to jego autorski pomysł, który okazały się wielkim sukcesem artystycznym, jak i komercyjnym. Albumy jak „Chopin”, „Chopin Once More”, „Les Brillantes”, „Sonata b-moll” są do dziś najlepiej sprzedającymi się płytami jazzowymi. Od samego początku lider tria samodzielnie dobiera i aranżuje repertuar na kolejne płyty.

Agnieszka Wilczyńska – wokal, Andrzej Jagodziński – fortepian, Adam Cegielski – kontrabas, Czesław Bartkowski – perkusja

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Parter
Antresola

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN